Hakkımızda

Hakkımızda

 Bartindan.com olarak 2018 yılından bu yana çevrimiçi hizmet vermekteyiz.  Bartın sınırları içerisinde tanınmış ve saygı duyulan firmaları internet ortamında tanıtıp daha geniş bir müşteri kitlesine ulaştırmak amacıyla, kurulmuştur.

 Şirketlerin interneti verimli bir ticari kanal olarak kullanıp, bu kanaldan kendilerine değer yaratmaları konusuna odaklanan bir çevrimiçi sitedir. Müşteri memnuniyeti, şirketlerin menfaatlerini ön planda tutmak, sorumluluk ve ciddiyet, işe hâkimiyet, 7/24 hizmet garantisi, reklam ve tanıtım, en önemlisi uygun fiyat ile her zaman yanınızdayız.

 İşte Bartından.com’da yapabileceğiniz işlemlerden bazıları:

 ·         Şirketinizi, mağazanızı ve ürünlerinizi kitlelere tanıtmak

·         Şirketinize özel sayfaları oluşturmak, şirket ve ürün bilgilerinizi sunmak

·         Online ürün kataloguna ürünlerinizi yükleyip, tanıtmak

·         Ticari teklifler yayınlayarak ilgililerin sizi bulmasını sağlamak

·         Yayınlanmış ticari tekliflere başvuruda bulunmak

·         İnternet ortamında sektörel arama yapan kişi ya da şirketlerin şirketinize ulaşmasını sağlamak

 Bu çerçevede, profesyonel olarak 2018 Mayıs ayından bu yana tüm üyelerimize ve ziyaretçilerimize en etkin şekilde hizmet sunabilmek için, vazgeçemeyeceğimiz en önemli özelliklerimizden birisi güler yüzlü ve tecrübeli danışmanlarımızla sunduğumuz kaliteli ve güvenilir hizmettir. Müşteri memnuniyeti konusunda hassas ve doğru rehberlik hizmeti verme en temel prensibimizdir.

 Bartindan.com olarak bizim için her biri özel her biri çok değerli olan Siz üyelerimizin ihtiyaç ve beklentilerini kavramadaki başarımız ve hiç yitirmediğimiz heyecanımız bizi kulvarımızda ayrı bir noktaya taşıyor.