Kullanım Koşulları

Kullanım Şartlarımız

 1- Siteye üye olduğunuz andan itibaren kurallarımız geçerli olur.

 2- Kanunlara aykırı tüm ilanların yayınlanması yasaktır.

 3- Bartindan.com sitesine üye olan kullanıcılar başkalarının haklarına zarar veren, hakaret içeren, ahlak dışı içeriğe sahip ilanları ve bu ilanlara ait resimleri yayınlayamazlar.

 4- Sitemiz üzerinden hiçbir şekilde online alışveriş yapılmamaktadır, bu yüzden hiç kimseye para göndermeye çalışmayınız.

 5- Çeşitli nedenlerden dolayı ortaya çıkabilecek dolandırılma olaylarında Bartindan.comsitesi kesinlikle sorumlu değildir, bu yüzden kimseye ön ödeme veya benzer ödemelerde bulunmayınız.

 6- Bartindan.com sitesi, site üzerinde oluşabilecek hatalar nedeniyle uğrayabileceğiniz zararlardan sorumlu değildir.

 7- Bartindan.com sitesi sözleşmede yer alan kurallara aykırı davranılması sebebiyle veya Bartindan.com için uygun olduğunu düşünmediğimiz bir durumun oluşması durumunda üyelere sormadan veya herhangi bir sebep sunmadan üyelikleri sona erdirme ve verilen ilanları, resimleri yayından kaldırma hakkına sahiptir.

 8- Bartindan.com sitesi üyelerinin vermiş oldukları ilanların, içeriklerin, üye bilgilerinin ve resimlerin doğruluğundan sorumlu değildir, sitede yer alan tüm ilanlardan ilan sahipleri sorumludur, herhangi bir yasadışı durumun oluşması durumunda ilan verene ait bilgilerin istenmesi halinde yasal mercilerle paylaşılacaktır.

 9- Bartindan.com üzerinde karşılaştığınız uygunsuz veya rahatsız edici bir durumu bize bildirmek için iletişim formunu kullanabilirsiniz.

 10- İlanınızın süresinin bitmesine son 7 gün kala ilanınızın tarihini ücretsiz uzatmanız için mail ile bilgilendirilirsiniz, son 7 gün içinde ilanınızın tarihini yenilemezseniz süresi dolan ilanınıza ait tüm resimler silinir fakat ilan içeriği silinmeden arşiv ilanlar bölümüne taşınır, bu nedenle ilanlarınızın takipçisi olmanız ve son 7 gün içinde ilanlarınızın süresini uzatmanız tavsiye edilir.

 11- Bartindan.com sözleşmede yer alan maddeleri veya site üzerinden verdiği hizmeti gerekli gördüğü anlarda değiştirme, sözleşmeye yeni maddeler ekleme veya sunduğu hizmeti sona erdirme hakkına sahiptir.